Certificare curs Time Management
În plus, după finalizarea cu succes a cursului de Time Management și a examenului grilă, vei primi:
- Un certificat digital, printabil, conform mostrei de mai jos, emis sub egida Life University.
- Notă: nu se achită nicio taxă suplimentară pentru susținerea certificării. Este inclus în valoarea cursului. Pentru obținerea acestui certificat, se susține un test grilă (online) la sfârșitul cursului.
- Această certificare este, în primul rând, un simbol al faptului că ai finalizat cu succes acest curs sau poate, dacă ești interesat de o carieră în domeniu, ar putea să-ți fie utilă.
![Certificare curs time management](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2022/06/Poze-certificat-pentru-landing-page-15-1.jpg)
![Certificare curs time management](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2022/06/Poze-certificat-pentru-landing-page-15-1.jpg)
Multumesc cu recunostinta!