Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/56600287e9dc42a1e3035db7a664f385.jpg?ver=1721508476)
A fost o experienta completa, o dovada de profesionalism ridicat, incarcata de cunoastere si claritate. Un curs foarte bine sintetizat, structurat pentru a putea trece la un alt nivel si a recrea relatia cu timpul dintr-o zona de confort si productivitate. Il recomand cu caldura tuturor celor ce vor sa aduca o schimbare concreta si constructiva.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/b4e97ffcd33ebd3f80e9c0d93017730f.jpg?ver=1721810850)
Multumesc pentru impartasirea informatiilor. Cursul este prezentat pe intelesul tuturor. Sunt sigura ca cine urmeaza pasii descrisi aici, nu poate da gres in activitatea sa. Recomand acest curs tuturor. atat celor care vor sa-si faca ordine si sa aiba o productivitatea mai mare in afacerea lor, cat si celor care vor sa.si organizeze birou, casa. Va multumesc pentru toate informatiile primite!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/1670e8852c9280a2daa12704506000a6.jpg?ver=1721812100)
Fiecare secțiune a fost interesanta, mi-a dat de gândit, iar faptul că Marian mai da și exemple din experiența lui schimba ideea de curs clasic intr- un curs mai relaxat, și interesant.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/58a62dea0e126834eadb449b56ad704c.jpg?ver=1721812106)
Este foarte util și eficient. Îmi place mult că este bine gândit și relatat. Cum m- a ajutat acest curs personal : mereu eram in criza de timp, am găsit Hoții de timp, mi- am cronometrat pierderile de timp, sustragerile . Acest lucru m-a făcut sa fiu ordonata, sa țin jurnalul zilei. Mulțumesc din suflet pentru acest cursa
Multumesc cu recunostinta!