Certificare curs Storytelling
În plus, după finalizarea cu succes a cursului de Storytelling și a examenului grilă, vei primi:
- Un certificat digital, printabil, conform mostrei de mai jos, emis sub egida Life University.
- Notă: nu se achită nicio taxă suplimentară pentru susținerea certificării. Aceasta este inclusă în valoarea cursului. Pentru obținerea acestui certificat, se susține un test grilă (online) la sfârșitul cursului.
- Această certificare este, în primul rând, un simbol al faptului că ai finalizat cu succes acest curs sau poate, dacă ești interesat de o carieră în domeniu, ar putea să-ți fie utilă.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2022/09/Certificat-curs-storytelling-2.jpg)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2022/09/Certificat-curs-storytelling-2.jpg)
Pot participa în ritmul meu. Puțin leneș. Chiar prea leneș dar nu pierd nici o lecție!