Certificare curs Formator online – Training Mastery
În plus, după finalizarea cu succes a cursului și a examenului grilă vei primi:
- Un certificat digital, printabil, conform mostrei de mai jos, emis sub egida Life University.
- Notă: nu se achită nicio taxă suplimentară pentru susținerea certificării. Este inclus în valoarea cursului. Pentru obținerea acestui certificat se susține un test grilă (online) la sfârșitul cursului.
- Această certificare este în primul rând un simbol al faptului că ai finalizat cu succes acest curs sau poate dacă ești interesat de o carieră în domeniu, ar putea să-ți fie utilă.
![Curs Formator certificat](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2022/09/Curs-Formator-certificat.jpg)
![Curs Formator certificat](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2022/09/Curs-Formator-certificat.jpg)
Sincer, aveam nevoie de cursul acesta! Astfel mi-am dat seama de câte cunoștințe am nevoie pentru a aplica într-un mod corect această meserie. Mulțumesc pentru diversitatea și modul de prezentare!