Certificare curs PR Online
În plus, după finalizarea cu succes a cursului de PR cu Mihaela Munteanu și a examenului grilă, vei primi:
- Un certificat digital, printabil, conform mostrei de mai jos, emis sub egida Life University. Acesta este un certificat care poate fi trecut în CV și poate reprezenta un plus.
- Notă: nu se achită nicio taxă suplimentară pentru susținerea certificării. Este inclus în valoarea cursului. Pentru obținerea acestui certificat, se susține un test grilă (online) la sfârșitul cursului.
- Această certificare este, în primul rând, un simbol al faptului că ai finalizat cu succes acest curs sau poate, dacă ești interesat de o carieră în domeniu, ar putea să-ți fie utilă.
![Certificat curs PR](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2023/06/Certificat-curs-PR-1.jpg)
![Certificat curs PR](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2023/06/Certificat-curs-PR-1.jpg)
Este un curs foarte bun pentru introducerea în PR şi pentru a înţelege această meserie de sine stătătoare, dar şi în relaţie cu job-urile conexe din industrie.