Certificare curs Huna
În plus, după finalizarea cu succes a cursului de Huna cu Gina Veveriță și a examenului grilă, vei primi:
- Un certificat digital, printabil, conform mostrei de mai jos, emis sub egida Life University. Acesta este un certificat care poate fi trecut în CV și poate reprezenta un plus.
- Notă: nu se achită nicio taxă suplimentară pentru susținerea certificării. Este inclus în valoarea cursului. Pentru obținerea acestui certificat, se susține un test grilă (online) la sfârșitul cursului.
- Această certificare este, în primul rând, un simbol al faptului că ai finalizat cu succes acest curs sau poate, dacă ești interesat de o carieră în domeniu, ar putea să-ți fie utilă.
![Certificat Huna](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2023/05/Certificat-Huna.jpg)
![Certificat Huna](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2023/05/Certificat-Huna.jpg)
Magnific, am învățat atâtea lucruri pe care nu le știam si nu m as fi gandit ca sunt benefice mie. Multumesc cu rescunostinta si iubire!