Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/155c0cd1bd0a53a3190f250568f91958.jpg?ver=1721828073)
Felicitări doamna Gina pentru acest curs. Informații foarte utile și practice. Simt ca rezonez cu ele. Încă sunt la faza de studiu. Trebuie sa reiau cursul deoarece sunt multe informații noi pentru mine. Dar revin cu și cu alte păreri. Multumesc
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/6dc5bafaa17fc13214b5f0be4cf5f6cd.jpg?ver=1721918006)
De fiecare data cand ascult acest curs mă încarc cu energie. Meditatiile sunt extrem de profunde iar vocea dnei Gina Veveriță te convinge că totul este cât de poate de intens și real. Felicitări pentru cât de bine a reușit să comprime atât de multă informație și de modul în care a ales să o împărășească cu noi!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/026881c810d4031bf54f9f0fd33c167f.jpg?ver=1721823056)
A fost un curs foarte bine structurat, organizat, captivant.Aceste informatii vor avea un impact asupra vieții mele, în sensul creșterii calității acesteia.Multumesc.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/0601e41ee7c1d31a0738868097681faf.jpg?ver=1721918006)
Este un curs care odata inceput creaza “dependenta”. O dependenta de acea stare pe care noi, oamenii o cautam atat de mult si in acelasi timp in lumea in care traim este parca tot mai greu de atins… acea stare de prezenta, de liniste si bucurie. Multumesc cu recunostiinta, Gina Veverita
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/6ac023c18d5171b3149dcce450dbbca1.jpg?ver=1721918006)
Dintre toate masterclassurile prezentate in maratonul din 2023 am ales Huna! Acum stiu ca acest curs era pentru mine, chiar daca la momentul achizitionarii, tot ceea ce stiam despre aceasta invatatura era ceea ce ne prezentase Gina Veverita. Am rezonat perfect cu vocea ei calma, echilibrata! Dupa ce ani de zile am trait in ritmul Rammstein, azi simt ca este timpul pentru Beautiful life/Katie Melua
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/4fbffb7673c67745d9c1f01f57601b1e.jpg?ver=1721918006)
Informatiile din cursul d-nei Gina sunt noi si foarte importante pentru mine. Sunt sigura ca voi descoperi multe lucruri benefice pana la sfarsitul cursului. Multumesc cu iubire celor ce mi-au creat aceasta oportunitate.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/5a2fcac92bb4b10cfff3227c39a493ca.jpg?ver=1721918006)
Informatiile de pana acum m-au ajutat sa-mi fac o parere despre acest curs. M-a impresionat „stilul„ cald si calm al dnei Veverita. Are un timbru vocal care atrage. Astept cu nerabdare si urmatoarele parti!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/8a0a0328401b3438dde080b1c1896c69.jpg?ver=1721786707)
E necesar sa cunoastem opinii si trairi ale oamenilor care pot sa pazeasc de fapt daru vietii. Prin respiratie intradevar intra si iese puterea sau aerul din noi sau in noi. E ceva nou mai ales ca am reputatie ca nu pot sa pazesc uns ecret.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/6a0c8a5afdab86e783dd3b7dc3559426.jpg?ver=1721918006)
Îmi place foarte mult acest curs. Pana acum nu am mai auzit de noțiunile de Huna și Kahuna. Abia aștept sa parcurg și restul cursului. Mulțumesc Dna Veverița!
Magnific, am învățat atâtea lucruri pe care nu le știam si nu m as fi gandit ca sunt benefice mie. Multumesc cu rescunostinta si iubire!