Certificare Arta Actorului
În plus, după finalizarea cu succes a cursului Arta Actorului și a examenului, vei primi:
- Un certificat digital, printabil, conform mostrei de mai jos, emis sub egida Life University.
- Notă: nu se achită nicio taxă suplimentară pentru susținerea certificării. Aceasta este inclusă în valoarea cursului. Pentru obținerea acestui certificat, se susține un test grilă (online) la sfârșitul cursului.
- Această certificare este, în primul rând, un simbol al faptului că ai finalizat cu succes acest curs sau poate, dacă ești interesat de o carieră în domeniu, ar putea să-ți fie utilă.
![Certificat curs arta actorului](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2021/10/Poze-certificat-pentru-landing-page-4-1.jpg)
![Certificat curs arta actorului](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2021/10/Poze-certificat-pentru-landing-page-4-1.jpg)
Mulțumesc frumos pentru această aventură în lumea actoriei. O experiență unică și plină de emoții pozitive.