Diplomă de participare
În plus, după finalizarea cu succes a cursului Yoga și a examenului, vei primi:
- Diplomă de participare, printabilă, conform mostrei de mai jos, emis sub egida Life University.
- Notă: nu se achită nicio taxă suplimentară pentru susținerea testului. Este inclus în valoarea cursului. Pentru obținerea acestei diplome, se susține un test grilă (online) la sfârșitul cursului.
- Acest document este, în primul rând, un simbol al faptului că ai finalizat cu succes acest curs.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2021/10/Poze-certificat-pentru-landing-page-5-1.jpg)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2021/10/Poze-certificat-pentru-landing-page-5-1.jpg)
Acest curs a aparut in viata mea ca un raspuns al dorintelor mele intr-un moment cand aveam mare nevoie. A fost magic, am savurat fiecare meditatie, fiecare practica, simt ca am luat cu mine informatii valoraose din acest curs. Multumesc cu recunostinta Denis Dochioiu pentru dedicare si pentru tot ce ai oferit in acest curs si Marian Rujoiu pentru creearea acestei minunate platorme.