Certificare Curs Kabbalah
În plus, după finalizarea cu succes a cursului Kabbalah și a examenului grilă, vei primi:
- Un certificat digital, printabil, conform mostrei de mai jos, emis sub egida Life University. Acesta este un certificat care poate fi trecut în CV și poate reprezenta un plus.
- Notă: nu se achită nicio taxă suplimentară pentru susținerea certificării. Este inclus în valoarea cursului. Pentru obținerea acestui certificat, se susține un test grilă (online) la sfârșitul cursului.
- Această certificare este, în primul rând, un simbol al faptului că ai finalizat cu succes acest curs sau poate, dacă ești interesat de o carieră în domeniu, ar putea să-ți fie utilă.
![Certificat curs Kabbalah](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2023/06/Certificat-curs-Kabbalah.jpg)
![Certificat curs Kabbalah](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2023/06/Certificat-curs-Kabbalah.jpg)
Mi-a plăcut foarte mult modul de prezentare! Am învățat foarte mult din acest curs, in primul rand ca putem stabili propria noastra conexiune cu lumina, puterea este in noi, si, numai asa putem sa ne rezolvam situatiile aparute inevitabil in viata de zi cu zi! Multumesc cu recunostinta si iubire!