Sfaturi concentrate de digital marketing cu Cristina China-Birta

Cristian China-Birta, cel care face Digital Marketing de peste 20 de ani, ne prezintă și ne explică pe înțelesul tuturor fiecare componentă a marketingului digital. Cum spune chiar el, a vrut să creeze acest masterclass pentru a aexplica fiecare scândurică din butoiul de marketing.

Acest modul este extras din Masterclassul de Digital Marketing . Dacă dorești să ai acces la întregul Masterclass vezi detalii prin click aici!

În acest modul vei afla o serie de sfaturi concentrate de Digital Marketing, de la Cristian China-Birta

• top bune practici in marketing
  • bune practici
  • sfaturi pentru începătorii în marketing
  • top 3 greșeli în digital marketing
  • titlul costă
  • erori în marketing
  • ce să ceri de la o agenție de marketing
  • ce este marketingul online?

Digital Marketing cu Cristian China Birta

Cristian China Birta, alias Chinezu, la propunerea noastră a acceptat să împărtășească din experiența lui, cât mai multe secrete din butoiul de marketing. La terminarea filmărilor, fondatorul Life University, Marian Rujoiu și-a dat seama că mai sunt câteva lucruri de lămurit și l-a luat la o serie de întrebări pentru a avea totul cât mai clar pentru toți cei interesați de Digital Marketing.

MasterClass Cristian China Birta

Cristian China Birta a creat un Masterclass prin care ne explică fiecare scândură din butoiul de Marketing. Dacă ți-a plăcut acest modul și vrei să afli totul despre digital marketing, poți să le afli dând click aici: 📍 https://www.life-university.ro/curs-digital-marketing/

Din acest masterclass vei afla:

• Marketing Online și Offline
  • Butoiul de marketing