Certificare curs Personal Mastery
În plus, după finalizarea cu succes a cursului de Dezvoltare Personală și a examenului grilă, vei primi:
- Un certificat digital, printabil, conform mostrei de mai jos, emis sub egida Life University.
- Notă: nu se achită nicio taxă suplimentară pentru susținerea certificării. Aceasta este inclusă în valoarea cursului. Pentru obținerea acestui certificat, se susține un test grilă (online) la sfârșitul cursului.
- Această certificare este, în primul rând, un simbol al faptului că ai finalizat cu succes acest curs sau poate, dacă ești interesat de o carieră în domeniu, ar putea să-ți fie utilă.
![Certificare curs Personal Mastery (2)](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2022/07/Certificare-curs-Personal-Mastery-2.jpg)
![Certificare curs Personal Mastery (2)](https://www.life-university.ro/wp-content/uploads/2022/07/Certificare-curs-Personal-Mastery-2.jpg)
Mi a placut foarte mult modul de exprimare, vocea si tonul bland care te duce intr o stare de liniste si atentie. Foarte bine structurat si explicat cursul , il parcurgi cu placere. Multumesc