Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/71e2013bcb2d06a00616a6d480f4afe4.jpg?ver=1721669731)
Denis, prin acest curs dar mai ales prin tehnicile de respiratie mi-a adus multă claritate. Voiam de mult sa învăț sa aplic ceea ce doar auzisem, citisem dar nu stiam, nu înțelegeam concret cum. Multumesc, Denis! Urmăresc cu bucurie si deschidere!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/e68f91ea63de5850ffdf3e06e08a0738.jpg?ver=1721793000)
Iti mulțumesc mult pentru tot ce ai prezentat in acest minunat curs ! Este ceea ce cautam de multa vreme.... Iti mulțumesc pentru claritatea si obiectivitatea cu care ai prezentat intregul curs si exercițiile! Mulțumesc ! Mulțumesc ! Mulțumesc!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/54eb8779304f7869a191748eb21f1e2f.jpg?ver=1721802689)
Un curs în care toate lecțiile sunt explicate foarte bine, și teoretic și practic pentru pregătirea corectă a corpului pentru a practica yoga în siguranță ,meditație, asane, relaxare. Mulțumesc mult, Denis, acest curs îmi este de un real folos!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/1d2dc8f34d9cbe7b6487f6e47f4ffa92.jpg?ver=1721802689)
Buna ! Cu aproximativ un an in urma , am cochetat cu yoga , pe urma din diverse motive am renuntat ! Atunci , recunosc , nu stiam prea multe despre yoga , acum insa , cu ajutorul Denisei 🙏 , descopar incet , incet ce este yoga ! Cursul este foarte bine structurat , ma ajuta sa inteleg , foarte bine explicat , intr-un cuvant EXCELENT ! Multumesc !
Acest curs a aparut in viata mea ca un raspuns al dorintelor mele intr-un moment cand aveam mare nevoie. A fost magic, am savurat fiecare meditatie, fiecare practica, simt ca am luat cu mine informatii valoraose din acest curs. Multumesc cu recunostinta Denis Dochioiu pentru dedicare si pentru tot ce ai oferit in acest curs si Marian Rujoiu pentru creearea acestei minunate platorme.