Ratings & Reviews
4.8
Medie Evaluări
19 Evaluări
5
16
4
3
3
0
2
0
1
0
Cum a fost Experiența ta? Ne-ar plăcea să o aflăm!
Login to Review
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/29465f83f472820b56fe5e33ec25dd60.jpg?ver=1721905499)
Încrederea și răbdarea de a ne prezenta aceste info.+ Faptul că au fost probate.
Am parcurs până acum ,astăzi primele 20 lecții.Este adevărat nu uiți.Foarte bun.Abia aștept să le pun in practica din seara asta ,că am 2 examene mari anul asta . Mai scriu pe parcurs,abia aștept să văd ce tehnici mai sunt ,până la final curs.
×
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/a898d10c2e62207c843ccd46f75fe031.jpg?ver=1721905499)
Starea Alpha
Pe langa modalitatile inedite de stimulare a memoriei, utilizarea starii Alpha in invatare mi se pare o recomandare excelenta. Cred ca elevii - dar nu numai ei - ar atinge un nivel de performanta semnificativ prin aplicarea multora dintre ideile prezentate in curs. Multumesc!
×
Cum a fost Experiența ta? Ne-ar plăcea să o aflăm!
Login to Review
Asigură fundamentul pentru o practică permanentă. Foarte interesant!