Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/8778b51e389020fbf59fe6fbf24942eb.jpg?ver=1721826688)
Este un curs excelent pe care orice ar trebui sa îl acceseze. Prezentat scurt și la obiect, te aduce în starea de prezența, de licru cu tine însuți. Meditațiile incluse în curs sunt o resursă extraordinară care ajută foarte mult. Nota 10 atât pentru prezentarea cursului, cât și pentru structurarea informațiilor oferite.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/c8810114d8220146cce9006567f8aac0.jpg?ver=1721815810)
Prin intermediul acestui curs am reușit să trăiesc în sfârșit în momentul prezent chiar dacă nu mai vedem nici o speranță de liniște și pace în gândurile mele.Acum în decursul a două zeci de secunde cu ajutorul ancorei reușesc să mă bucur de fiecare floare și peisaj .
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/3f2fbec6c69296c74d9a63947f1a35a0.jpg?ver=1721802423)
Am facut cea mai buna alegere sa ma inscriu la curs ,imi doream acest curs si a venit oportunitatea de a vizita platforma si a fost o oferta de nerefuzat pentru mine ca pensionar . Cursul e foarte bine structurat si explicat ,cu exerciti pe intelesul cursantului . Multumesc echipei si Domnului Dumitrenco Marius.
Felul in care mi-a schimbat viata traind in prezent. Multumesc