Cum faci oamenii să te urmeze ca lider

Dacă îți dorești să afli pas cu pas ce trebuie să faci pentru ca oamenii să te urmeze ca lider și să ai o echipă implicată și motivată, rezervă-ți locul gratuit la webinar.

Webinar Gratuit | cu Gabriel Radu

Subiecte Webinar

Din acest webinar de Leadership, vei afla:

Despre Gabriel Radu

Trainer curs Leadership Mastery

leadership mastery

Domenii de expertiză

Ani experiență training
0 +
Ore de training
0 +
  • Sunt peste 10 ani de când dezvolta echipe și ajută antreprenori din diverse domenii de activitate să-și crească rezultatele în afaceri.
  • În ultimii 6 ani a lucrat peste 4.000 de ore de life coaching si business coaching, susținând astfel lideri care au trecut prin tot felul de probleme în conducerea echipelor.
  • Este coach, teacher și speaker certificat John Maxwell Team.
  • A realizat numeroase resurse de dezvoltare personală și profesională bazate pe experiența a mii de ore de lucru cu clienții (platforme, cărți, audiobook-uri, resurse online).

Detalii Administrative Webinar Cum faci oamenii să te urmeze ca lider

Contact Life University

Pentru orice întrebare legată de acest program ne poti contacta folosind datele de contact de mai jos.

info@life-university.ro

București, Sector 6, Strada Ernest Juvara, nr.18