Sa poti explica un subiect atat de vast cum e nutritia la nivelul unui copil de 5 ani cere foarte multa cunoastere si experienta practica, well done! Iar legaturile cu psihologia fiecaruia, cu ce merge pentru fiecare sunt foarte bine evidentiate. Indemnul de a ne intoarce la firesc si la noi, echipati cu principii si instrumente simple pe care sa le aplicam cum ne e bine. Excelent!

