foarte bun cursul

mi-a placut mult cursul, l-am parcurs de 2 ori si abia apoi au inceput sa se sedimenteze informațiile. bine structurat si practic. mi-ar placea tare sa existe si un al doilea modul, ce s-ar duce mai in detaliu.
de asemenea, ce cărți ar fi recomandate pentru aprofundare, pe zona de cercetare mai de graba?

mersi fain, cristina!

Shopping Cart
Scroll to Top