Competenta si profesionalism

Asa cum spune dl Basarab intr-o lectie, e mai bine sa nu stii nimic dintr-un domeniu, decat sa stii franturi de informatii. Cursul a fost “bucatica de zahar, recompensa”. Vrei sa mai primesti? Mai faci un pas spre cunoastere. Cand ai in fata o persoana care are ceea ce explica “la degetul mic”, niciodata nu ti se pare ca vorbeste in plus si ca nu trece la subiect. Cu ce sa continuam?

Shopping Cart
Scroll to Top