Asa cum spune dl Basarab intr-o lectie, e mai bine sa nu stii nimic dintr-un domeniu, decat sa stii franturi de informatii. Cursul a fost “bucatica de zahar, recompensa”. Vrei sa mai primesti? Mai faci un pas spre cunoastere. Cand ai in fata o persoana care are ceea ce explica “la degetul mic”, niciodata nu ti se pare ca vorbeste in plus si ca nu trece la subiect. Cu ce sa continuam?

