Life university la tine acasa

Ne-am asumat că facem legătura între experții de top din România și acel public ce dorește să se dezvolte. Astăzi mai facem un pas. Dincolo de Masterclassuri la care te poți înscrie oricând, dorim să facilităm legătura directă și nemijlocită între expertul de top și fanul acestuia.

Mai exact, ai șansa unei întâlniri cu un speaker din Platforma Life University. Conceptul este simplu, nu la noi, ci chiar la tine acasă. Și un amănunt important, această întâlnire nu implică costuri din partea ta.

Dacă dorești să îți întâlnești expertul de top preferat, tot ce trebuie să faci este să completezi formularul de mai jos. Nu putem însă să facem mii de întâlniri, însă în baza a ceea ce ne scrii în acest formular poți fi tu fericitul sau fericita care va avea o experiență directă.

Vom selecta din aplicațiile primite astfel încât să răspundă cerințelor proiectului și pentru a avea o gamă cât mai diversificată de situații.

Completează acest formular dacă dorești să beneficiezi de o întâlnire cu mentorul tău.