Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/44bb28fc36cac5bdd22e96620d2dfdc2.jpg?ver=1721761148)
Dupa cum a spus in prezentare totul tine de reguli. Pe parcursul masterclasului am inteles la ce s-a referit - procesul poate speria la inceput, insa totul tine de rabdare si respectarea acelor reguli. Mi-a placut enorm progresul aprofunzimii in detalii. Singurul lucru care mi-a lipsit in acest curs este partea de sterilizare a instrumentelor - cum aceasta se executa si sterilizatorul potrivit.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/89bbb277073357813c0a6f4a12d25786.jpg?ver=1721560527)
Cel mai profesionist curs,explicat ca la carte .Mulțumesc mult pentru toată informația dată și sper să continui a face astfel de Cursuri. Personal Master de întreținere mă interesează foarte mult.Mult succes pe viitor îți doresc!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/2e4cf935a90d1575e4498fbca777b839.jpg?ver=1721481956)
Având o experimenta de 4 ani în acest domeniu pot spune ca am descoperit noi trucuri, am văzut în detaliu cum se realizează noile forme de salon si m-a încântat foarte mult răbdarea cu care explica Tania.
Totul la superlativ!!! Mulțumesc!!!