Ratings & Reviews
Felul in care decurg discutiile, acopera o plaja larga de modele de business, atitudinea relaxata si carsima protagonistilor. Parcurgand din curs, incep sa am incredere si sa ma stimuleze foarte mult dorinta sa incep si eu pe cont propriu o afacere sau sa ma asociez cu una dintre invitate, dna de la Lectia 8, dna Mad-Diva :). Felicitari, un curs care merita din toate punctele de vedere!
Cum pot intra in contact cu cei doi baieti cu firma de amenajari spatii verzi? In cazul ca pot sa ajut sunt interesat de colaborare, pentru dezvoltarea afacerii lor! 0740003367 Catalin Siia
Am învățat mult și mi-am și validat câteva idei. E cea mai eficientă formă de învățare pentru un antreprenor, chiar dacă e la sămânța de idee sau la ani de experiență. Mulțumim Mircea, o spun și pentru cei care nu au avut inspirația să lase câteva cuvinte. Mulțumim și pentru umorul, eleganța și „alunecoșenia” cu care te-ai strecurat printre cuvinte goale. Ești tare. Mai vrem.
Povestile antreprenorilor cu lectiile si provocarile lor ma determina sa ma reinventez si sa-mi gasesc acel drive care ma face sa continui de unde sunt. In plus intrebaile adresate de Mircea ma fac sa descopar noi perspective la care nici nu m-as fi gandit. Multumesc.
Drumul spre varful piramidei( a reusitei)