Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/f41f7ce3747fb52cd3136d9800eeb28d.jpg?ver=1721810484)
Curs îngrijit, foarte bine structurat, are comunicare empatica cu ascultătorii/cursanții. Dl doctor este un fin observator al naturii umane, o minte sclipitoare ,geniala si organizata, te invita la introspecție si meditare , reorganizare pragmatica a gandirii si a vietii. Curs important in viata fiecaruia ,, intrucat relațiile sunt cheia vietii sociale si emotionale .Multumesc profund.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/c1efc1229013adf932ca66caed97c273.jpg?ver=1721865750)
Am inteles ca tot ce pot schimba la mine prin comportament ,atitudine si modul de gindire iti poate aduce o liniste sufleteasca si un partener de viata inapoi va multumesc
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/3d89618f1092808bc537341120ba3ab5.jpg?ver=1721865751)
Mi-a plăcut structura cursului, explicațiile, experiențele de viață si mai ales experiența emoțiilor folosite în studiile de caz. Un curs în "ABC-ul relațiilor de cuplu", în vederea conștientizării inteligenței emoționale. Un curs mai complex si concret cu siguranță necesita mult mai mult timp. Felicitări si mulțumesc Dr. Cristian Andrei.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/993284841726ab70634d5453e5202ab6.jpg?ver=1721865751)
Structura cursului și modul de predare sunt excelente! Carisma și profesionalismul d-lui Cristian Andrei creaza o atmosferă unică de asimilare a informației. Un mulțumesc aparte pentru ocazia de a asista din culise la consilieri de cuplu adevarate.
Toată informația este la superlativ!