Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/0614ff56bcb1f454f869c75322054ba1.jpg?ver=1721790027)
Multumesc Doctor Cristian Andrei pentru acest masterclass in care ne ajutati sa intelegem adolescenti . Parinti au de învatat ,în special cei care cred ca stiu tot si nu isi dau seama cat de mare este diferenta intre adolescenta care au trait-o si cea a copiilo lor.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/9948da1adc9e33815d918db1be44bce0.jpg?ver=1721807093)
De multe ori suntem grăbiți și incapabili sa relaționam cu adolescenții noștri. Mulțumesc dr Cristian Andrei pentru initiativa acestui Master Class, care m-a făcut sa înțeleg și sa fac schimbari în atitudinea mea. Deja se vad îmbunătățirile. Respect!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/90e4ba32e301a2b11c3f409fe9c0d578.jpg?ver=1721827092)
Mi-ia placut si NE este util. Fiul are 12 ani si este momentul potrivit pt mine sa invat mai mult. Am aflat cateva informatii noi, cateva idei pe care le pot aplica imediat, am reusit sa inteleg mai bine ce am de facut si sa pot decoda comportamentul adolescentului. Pt asta, va multumesc! Am acordat 4 (din 5 stele, nota pe care eu o consider foarte buna) pt ca cursul mai poate fi imbunatatit.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/6604e9f279096d169da3596b8a1918a5.jpg?ver=1721814200)
Felicitari pentru profesionalism! Multumim pentru pasiunea care se simte dincolo de ecran atunci cand impartasiti din cunostintele dumneavoastra......Recomand 100% cursul si so omul, Dr Cristian Andrei... de urmarit si pe iru.ro
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/105bd34c8770aa265723b8bfed153997.jpg?ver=1721827093)
Mi-a placut abordarea, sfaturile practice, faptul ca am revazut anumite aspecte din adolescenta mea cu alti ochi, din alte unghiuri. Sper ca acest lucru ma va ajuta in viitor in ghidarea adolescentilor mei.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/343cce4adb0f1bb6c37195315bc37c78.jpg?ver=1721827093)
De recomandat 100%. Ma bucur ca v-am descoperit. Îl “urmăresc“ și îl îndrăgesc pe Dl.Dr. Cristian Andrei de mult . Deși sunt doar la început de curs, sunt lucruri frumos explicate și imi transmit un sentiment de încurajare. Sunt mama unei fete care in curând va împlini 18 ani și așa cum se prezintă la începutul cursului, parca nu o mai recunosc 😕. Sunt multe, încă de învățat 🥰
Întotdeauna se poate face ceva, nu trebuie sa ne ingrijoram prea mult. Sa ne bucuram de prezent impreuna cu adolescentii nostri. Sa ne conectam mai mult cu ei, uneori chiar fara sa scoatem un cuvant. Comunicare si incredere!