Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/3f2fbec6c69296c74d9a63947f1a35a0.jpg?ver=1721802423)
Sunt impresionata de puterea plantelor ce le folosim zi de zi in bucataria noastra, puterea lor tamaduitoare in multe aspecte din viata. .sunt incantata de magia plantelor si de ce am descoperit pe parcursul cursului cu ierburile magice si de pasiunea cu care se explica fiecare tema in parte. Multumesc Diana pentru acest curs si cum ai combinat informatiile .
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/a65a77eec00b66d8c45dded29849faeb.jpg?ver=1721791042)
Ma bucur ca am avut oportunitatea de a participa la acest curs, accesand informatii extrem de interesante . Doamna d 'Briac este un om cu o energie aparte si un trainer exceptional. Ulterior participarii la curs am achizitionat materiale bogate in continut de calitate de pe site-ul doamnei, respectiv https://lasanziene.ro. Multumesc mult!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/8b3afc8fed594bddfc729ccc399966ac.jpg?ver=1721912966)
Un curs necesar, avem atatea plante si nu stim sa le folosim. Pierdem batranii si odata cu plecarea lor pierdem si multe alte retete pe care le stiau numai anumite persoane de la sate si care transmiteau din generatii in generatii secretul folosirii plantelor. Multumim pentru curs!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/9156f71af3366cf9c0875df000902a1d.jpg?ver=1721841303)
Folosesc uleiurile esentiale pure, dar de mic copil eram fascinata de puterea plantelor, si le adunam de pe toate dealurile. Am crescut cu plante si acest curs mi-a adus acel strop de claritate de care aveam nevoie in acest moment al vietii. Altfel se aseaza informatiile cand deja testezi.Multumesc Diana!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/1c681276aa744b8965217110200686b3.jpg?ver=1721912966)
Desi folosesc de multi ani aceste ierburi magice abia acum am inteles adevarata lor valoare. Natura ne-a inzestrat cu un deosebit tezaur de esente vindecatoare. Acest curs al ierburilor magice impreuna cu cel de aromaterapie s-au imbinat perfect. Multumesc si sunt recunoascatoare pentru tot.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/e60ca976efa5c7501da2292b83f7697d.jpg?ver=1721798030)
Parcurgind pas cu pas cursul, ma vizualizam cum fac fiecare rituala si cum folosesc plantele , amestecurile, portiunile de o viata intreaga. O stare si o senzatie ca am facut asta din totdeauna. Am ascultat-o cu mare drag si recunostinta pe Diana. Mi-am notat si descarcat fiecare informatie. Traiesc o adevarata magie impreuna cu magia plantelor acompaniata si ghidata de Diana. Calatorie in timp.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/77904d956449a630d1f29169b771da0b.jpg?ver=1721802248)
Am uitat cu desăvârșire că bunii și străbunii noștri nu aveau medicamente ... Mulțumesc frumos pentru aducerea aminte! De acum voi fi atentă cu ce gătesc și cât de util este gândul cu care gătesc. toata stima pentru complexitatea documentării!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/dd3e1e9d5cfd2460ecd25ff254c6228e.jpg?ver=1721806590)
Am o alta viziune acum dupa toate informatiile transmise cu dragoste de catre doamna Diana. De acum incolo am o alta perspectiva asupra acestui domeniu al plantelor si tot ce am invatat incerc sa pun in aplicare in viata de zi cu zi. Acest masterclass Ierburi Magice este o completare foarte buna pentru masterclass ul de Uleiuri Esentiale al doamnei Angela Laur.
Un curs foarte interesant si util. Incerc sa folosec aceste informatii de cate ori am ocazia. Multumesc pentru acest curs.