Ratings & Reviews
4.9
Medie Evaluări
9 Evaluări
5
8
4
1
3
0
2
0
1
0
Cum a fost Experiența ta? Ne-ar plăcea să o aflăm!
Login to Review
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/693764318e3b56abe24b016a0dc6afc9.jpg?ver=1721791012)
Fascinant
Ne miscam,vorbim si respiram de mici dar nu gandim tehnic fiecare actiune E bine de stiut totusi cum sa faci toate astea corect. M-am distrat si am aplicat toate tehnicile. Si in final, Dana Rotatu, m-ai convins.....As vrea si eu sa cumpar un " fascicul fosforescent pentru cosasul Sașa, sa nu dea peste Sisoe care se suie seara sus pe scara sa il ajute pe caramidarul care caramidareste Multumesc
×
Cum a fost Experiența ta? Ne-ar plăcea să o aflăm!
Login to Review
Mă bucur că am putut participa, învinge și invăța cum mă pot face auzit și ințeles față de cei din jur. Vă mulțumesc pentru acest masterclass! <3