Ratings & Reviews
5.0
Medie Evaluări
37 Evaluări
5
36
4
1
3
0
2
0
1
0
Cum a fost Experiența ta? Ne-ar plăcea să o aflăm!
Login to Review
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/e467402eacb276b2d91d24aff4031e9c.jpg?ver=1721641648)
Mi-a placut foarte mult partea practica
Multumesc pentru acest curs extrem de valoros pentru mine atat partea teoretica cat si practica au fost pe intelesul meu. Sunt tare bucuroasa ca am ales sa urmez acest masterclass cu dna Dana pe care am cunoscut-o la conferintele tinute la Bucuresti alaturi de Andrei Diaconu. Sunt recunoscatoare pentru continutul valoros al acestui masterclass.
×
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/5f82bb76ace9ad922648ca68f50d3b76.jpg?ver=1721801127)
SUPERB
Dana Balaceanu ,,,,in urma cu cca.10 ani ii urmaream emisiunea la ANTENA STAR ;sint putine persoane cu care rezonez ,iar ea este una dintre aceste persoane ,In afara de faptul ca este un curs de mare ajutor ,ea a facut o prezentare impecabila ,de la dictie la cursivitate ,la expresivitate ,etc.Multumesc cu recunostinta DANA BALACEANU
×
Cum a fost Experiența ta? Ne-ar plăcea să o aflăm!
Login to Review
Aparenta simplitate datorata explicatiilor detaliate!