Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/246ab5932b615dab8e420309dcde25af.jpg?ver=1721917227)
Volum foarte mare de informații prezentate într-un limbaj accesibil tuturor. Exprimare fluentă și precisă. O deschidere a fascinantei lumi a uleiurilor esențiale și a conexiunii pe care acestea o realizează între om și natură. O temeinică piatră de temelie pusă la baza unui amplu proces de aprofundare a cunoștințelor dobândite în timpul cursului.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/c76fae6327a85b2a0fe5a757307b7738.jpg?ver=1721882476)
Am rămas impresionată de tot ce a prezentat doamna doctor. Nu știam că aceste uleiuri sunt atât de importante și de benefice. Doresc să aflu mai mult despre aromaterapie! Am comandat cartea doamnei, câteva uleiuri și voi începe să le integrez în viața mea. Consider că este foarte important să învățăm să ne vindecăm singuri, cu remedii naturale. Mulțumesc mult pentru informații!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/9428c27d7001655b29deb3168b815c4e.jpg?ver=1721488175)
IMpresionanta personalitate a acestei doamne,are un farmec aparte , iar pe mine m-a fascinat......cunoasterea ei si profunzimea mesajului transmis.....multumesc.......sunt foarte curioasa , cred ca voi mai accesa si celelalte cursuri de pe site ul d nei dr.....multumesc mult.....
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/ac28cbbf5b93d6a0c3b2f7d256570f86.jpg?ver=1721818763)
M-am bucurat să aflu atâtea informații variate și practice legate de uleiurile esențiale, le-am aplicat și mi-au plăcut rezultatele: în zona emoționala și de beauty. Mulțumesc tare mult! Pe lângă informatii, este o placere de urmărit!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/42d63af4c1fabaa8ee09327b3ab04807.jpg?ver=1721818763)
M-a încântat modalitatea concisă și la obiect în care sunt prezentate aceste informații foarte benefice pentru a fi aplicate în viața de zi cu zi, și de asemenea, m-a atras și personalitatea și povestea de viață cu uleiurile esențiale a d-nei Angela Laur.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/b55f75478898d011bba2b0229d4df137.jpg?ver=1721818763)
Un curs foarte bine structurat. Foarte clar si predat cu dragoste si pasiune. Am aflat multe lucruri noi si interesante, cateva secrete de care nici nu banuiam. Il recomand cu mare drag, merita sa va uitati pana la sfarsit. Cea mai buna inverstitie ii in sanatatea corpului nostru si a celor din jur.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/672c9e4581eed0001511837cfb8113bf.jpg?ver=1721818763)
Recomand acest curs, am aflat f multe informatii despre uleiuri esentiale si cum sa le folosesc. Imi place de doamna Angela Laur, un om foarte cald si care explica f bine. Multumesc din suflet, astept cu nerabdare sa pun in practica tot ce am invatat!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/8ab599e683e4c8411113619ed70e0729.jpg?ver=1721818763)
Pentru mine este un miracol acest curs. Nu am stiut nimic despre aromaterapie iar informatiile, invataturile si explicatiile primite cu rabdare si iubire pur si simplu m-au fascinat...Magia uleiurilor esentiale mi-a strarnit interesul si dorinta de a cunoaste si intelege mai mult. Multumesc, cu recunostinta.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/e455eec96e3d8e8128794b8f20252092.jpg?ver=1721809481)
Sunt încântată de aria largă de aplicabilitate a aromathérapiei. Doamna Angela Laur pe lângă cunoștințe vaste are și calitatea de a explica într-un mod foarte accesibil celor interesați să afle cat mai multe. Aromaterapia devine o magie prin care poți obține sănătate, stare de bine, liniște și relaxare. Mulțumesc. Recunoștință.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/9232185759c44d737b14946ab01b7c7f.jpg?ver=1721805578)
Doamna doctor Angela Laur mi-a confirmat convingerea că Natura ne oferă tot ce avem nevoie la nivel de prevenție și tratament, cu condiția să dorim ca informația să ajungă la noi și s-o acceptăm. Este un curs foarte bine structurat, generos în informații, toate fiind extrem de utile.
Dna doctor are o capacitate impresionanta de a te atrage in povestea uleiurilor esentiale si a te tine acolo captivat de toate informațiile. Acest curs este unul dintre cele mai bine structurate cursuri pe care le-am parcurs. Acum trecem la aplicat tot ceea ce am învățat in cadrul cursului. Sunt recunoascatoare pentru tot ce am primit prin parcurgerea cursului de Aromaterapie.