Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/f8a1d8f614acd6a44bd49c863a4149b0.jpg?ver=1721808150)
Am gasit extrem de interesante informatiile transmise, usor de inteles si de aplicat. Iar dl Anatol este un lector desavarsit, pe care il poti asculta fara sa te simti obosit sau plictistit. Imi place tare mult!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/f41f7ce3747fb52cd3136d9800eeb28d.jpg?ver=1721810484)
Autorul este deosebit de inteligent, empatic,, are cunostinte generale bogate, , buna cunoastere umana, face o expunere haioasa, si emotionala, are accent incitant si atractiv, foarte interesant de urmarit. Cursul e bogat in invataminte si invita la introspectie si meditare . Recomand cursul.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/9f2cb367a9bafa82b83a634215ec58f3.jpg?ver=1722063922)
Multumesc LifeUniversity pentru oportunitate si domnului Anatol Basarab pentru TOT ce a pus in aceste module de curs- energie, cunoastere, rabdare... Va multumesc mult, mult <3
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/d74c833093cd5885dbe3aaabc28775c5.jpg?ver=1721642625)
Multumesc d-lui Anatol pentru toată informatia, etalarea si exemplificarea acestui curs si celui anterior (le-am reluat de nenumarate ori ) imi place.... si de fiecare data cand reascult lectiile , mai imi vine un Aha... Multumesc d-le Anatol ca datorita tie , am reusit sa ma cunosc mai bine. Mult respect ! Multumesc Life University pentru tot ceea ce faceti ! Sunteti TOP ☆1☆
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/630c6ee11a881926c31851f84f9d7dc3.jpg?ver=1721854459)
Pentru cei nascuti dupa 2000, la prima grupa de destin se aduna cu 19 (pentru ca nu au 19 in anul nasterii)? Ps. In unele calcule am observat ca si pentru cei nascuti dupa 2000 se scade din prima grupa de destin, prima cifra din ziua de nastere inmultita cu 2. Sunt doua scoli diferite de gandire?
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/c3d3378e05aae09cb2fa3c2a10baad9a.jpg?ver=1721844087)
Cursurile domnului Anatol Basarab de la Life University reprezinta prima mea intalnire cu numerologia si sunt surprinsa sa observ cu cata acuratete este explicat caracterul uman. Cursurile mi se par foarte bine structurate, detaliate, explicate cu mult umor si prin exemple graitoare. Invat, ma dezvolt foarte mult si acumulez cunostinte pe care sper sa le pot si folosi.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/adc13827c26def628652d1fbffa5c178.jpg?ver=1721854459)
Desi intelegerea pe deplin a matricei necesita mult studiu si practica aprofundata, acest curs vine in completarea cursului anterior, sa adauge noi informatii si cunostinte cu exemple usor de asimilat. Multumesc Maestrului Anatol pentru faptul ca impartaseste cu noi aceste taine ale numerologiei.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/9232185759c44d737b14946ab01b7c7f.jpg?ver=1721805578)
Așa cum spune la un moment dat domnul Anatol Basarab, înțelegi prin studiul Numerologiei ce se întâmplă în viața ta. Sau înțelegi mai bine situațiile în care te afli. Aș spune chiar matematic. Mulțumesc sincer pentru asta.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/e60ca976efa5c7501da2292b83f7697d.jpg?ver=1721798030)
Un curs parcurs cu mare drag și interes. Balsam pe suflet și deschidere de ochi. Acum mi-am răspuns la foarte multe întrebări. Știu ce dețin și la ce am de lucrat. Foarte valoros izvorul de cunoștințe dăruit noua tuturor de către domnul Basarab. Aștept cu nerăbdare și alte cursuri cu dumnealui. Succes tuturor!
Iti multumesc cu recunostinta, Anatol, pentru cunoasterea adusa noua. Imi place stilul tau de a preda, desi aparent simplu dar in acelasi timp ne ajuti sa accesam esenta a ceea ce vrei sa transmiti. Spor, bucurii si sanatate in toate cate vrei sa le realizezi.