Ratings & Reviews
5.0
Medie Evaluări
45 Evaluări
5
44
4
1
3
0
2
0
1
0
Cum a fost Experiența ta? Ne-ar plăcea să o aflăm!
Login to Review
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/d9d98438d26903bf62a515a84cd3374e.jpg?ver=1721814157)
profesionalismul terapeutului.
Cursul e bine explicat, Alin e un profesionist , in schimb filmatul lasa de dorit! in multe momente camera e pozitionata prea departe de masa de masaj, prea sus sau in unghiul nepotrivit drept urmare multe manevre nu se vad clar.
×
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/c5951f398b28e2ade7b843258275153a.jpg?ver=1721814157)
AMANUNTIT
A descris mai multe manevre de efectuare a drenajului limfatic, fiecare manevra pretandu-se la o zona anume. A explicat si cazul in care gasesti un limf-edem care este tehnica corecta de efectuare a drenajului limfatic.
×
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/06324d45d56224daadfc98eff6ba6b2a.jpg?ver=1721814157)
Modul de explicare
Imi plac mult explicatiile si binenteles si modul de aplicare, bravo. Eu am facut masaj limfatic acum 17 ani si am comandat acesst curs, sa vad diferenta intre modul vestic si cel romanesc. Trebuie sa recunosc ca sunt aproape identice cu mici diferente. Mutumesc
×
Cum a fost Experiența ta? Ne-ar plăcea să o aflăm!
Login to Review
Cursul a fost excelent! Lecțiile au fost bine structurate și ușor de urmărit, cu explicații clare și demonstrații detaliate. Am apreciat flexibilitatea de a învăța în ritmul meu, din confortul propriei case. Recomand cu căldură acest curs.