Ratings & Reviews
![](https://www.life-university.ro/wp-content/plugins/wdm-course-review/public/images/loader.gif)
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/ab0ddfb18f983af690e1757bb99e7da4.jpg?ver=1721504284)
Mi-a placut foarte mult calatoria de initiere in lumea fascinanta a numerologiei alaturi de Maestrul care este domnul Anatol Basarab. Informatii va;loroase si o prezentare profesionista, cu mult farmec!
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/6dfa42afca0173330119e6b5085da586.jpg?ver=1721759764)
Aveam ceva parere despre numerologie de acum catva ani buni ,dar felul in care domnul Basarab explica ii da o alta forma si un alt sens, din punctul meu de vedere. Mii de multumiri pentru aceste cunostinte impartasite cu restul lumii.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/0618650d017c4a0bd220e3827ec7f1f5.jpg?ver=1721759764)
Doresc să mulțumesc pe această cale echipei life-university și maestrului Anatol Basarab pentru felul său minunat de a preda. Totodată , prin acest curs mi-am descoperit vocația și pasiunea, ai ales ca eu fiind un destin 4 și o cifră vibrațional a 7, fapt care mă face să merg la asociația numerologilor și să aprofundez acest domeniu. Va mulțumesc și vă doresc mult succes în continuare.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/e3d1245dd33966cf3229bbe291ee5a1d.jpg?ver=1721759764)
Este fascinant sa descoperi ca numerologia este ca universul,ca viata... Anatol Basarab este gardianul perfect al acestei "biblioteci",este profesorul neobosit care studiaza cu pasiune tot ce tine de aceasta lume magica a cifrelor.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/c720432b2d7aa3265eb891b6c8a8a88b.jpg?ver=1721632036)
Sunt impresionata de faptul la fiecare material cu dnl Anatol Basarab ne dezvăluie ceva nou, am achiziționat cartea "Numerologia in viata fiecaruia", acest curs și peste 100de ore de vizionare pe YouTube din toate emisiunile sau podcast urile pe care le-am gasit cu dnl Anatol. Pe aceasta cale, vreau sa va mulțumesc profund pt dezvăluirea tuturor informațiilor puternice din cunoașterea dvs. ❤️❤❤️❤️
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/9f2cb367a9bafa82b83a634215ec58f3.jpg?ver=1722063922)
Nu sunt nici prima si nici ultima persoana care are asa un oarecare regret ca nu a facut acest curs cu multi ani in urma... Dar toate au timpul si vremea lor. Multumesc LifeUniversity pentru oportunitate si domnului Anatol Basarab pentru TOT ce a pus in aceste module de curs- energie, cunoastere, rabdare... Va multumesc mult, mult <3
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/bfe9ccfde8602f0b83c3f6f7435fde1b.jpg?ver=1722072901)
M- a ajutat sa imi inteleg defectele , si sa imi pun in practica potentialul pentru a fi versiunea mea cea mai buna . Imi pot ajuta de asemenea si pe cei dragi sa isi inteleaga destinul.
![](https://www.life-university.ro/wp-content/litespeed/avatar/3b096783d0c503e86ff724e63904918b.jpg?ver=1721812705)
Mi-ar fi plăcut sa ne facă și o analiza a viitorului,sau cum putem sa o facem,în funcție de anul nașterii.Explica dumnealui în curs, ca ziua nasterii o putem numi trecut(ceea cu ce venim din trecut și se păstrează ..etc),luna nasterii e prezentul(ce caracteristici avem /suntem înzestrați pentru a acționa în prezent) si viitor ceata totala
Mi-a placut modul de abordare simplu si concis ,fara multe balarii. Imi place ca am acces nelimitat la cursuri sipot oricand sa le accesez.